CLINEX Scent 500ml odświeżacz powietrza

Specyfikacja

Nr katalogowy:KAT00094
Producent:Amtra Sp. z o.o.
Pojemność:500ml
Zapachy:Hawajska wanilia, Tasmański czar, Alpejska łąka, Egejski owoc, Paryski wdzięk
Zastosowanie:Do odświeżania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów

CLINEX Scent 500ml odświeżacz powietrza

Dostępność: w magazynie 47.97 zł -podane ceny są cenami brutto
Clinex SCENT jest unikalnym produktem do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, idealny do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach. 
 
Unikalna nuta zapachowa sprawia, że preparat wyróżnia się efektywnym działaniem na nieprzyjemne zapachy we wszystkich obszarach.
 
Produkt posiada także właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy, co sprawia, że jest odpowiedni do stosowania w pomieszczeniach o charakterze publicznym w których trudne jest utrzymanie bieżącej czystości (np.: toalety publiczne). 

Podczas składania zamówienia w polu UWAGI, proszę o podanie wybranego zapachu.
 
 
Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od oczekiwanego rezultatu deodoryzacji, wielkości pomieszczenia i intensywności wentylacji zastosować od 2 do 3 rozpyleń.
 
W pomieszczeniach sanitarnych preparat rozpylić za muszlą WC, pisuarem po ich uprzednim umyciu. Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia czynności.
 
Uwaga: Rozpylać na powierzchnie zmywalne, nie w powietrze. Nie spryskiwać przedmiotów  plastikowych lub laminowanych z połyskiem. Długotrwałe działanie może spowodować  ich matowienie. Nie stosować na skórze i jedwabiu.